Debiutuje w wieku 11 lat w teatrze Gran Teatro Falla w spektaklu "Las Calles de Cadiz". Do 16 roku życia związana z zespołem Los Ninos de La Tertulia Flamenca z którym występuje m.in. u boku Camarona de La Isla i Manueli Carrasco.
Później tańczy w prestiżowych companiach m.in. Cristiny Hoyos i Rafaela de Carmen. Zapraszana do współpracy w companiach takich artystów jak: Javier Baron, Juan Ogalla czy Andres Pena, a także razem z Alicią Marquez do spektaklu "Dos Mujeres, Dos Miradas".

Stworzyła Asociacion de Jovenes Flamencos czyli Stowarzyszenie Młodych Artystów Flamenco w Kadyksie. Laureatka nagrody w konkursie "Cantes de las Minas".
Tworzy własne spektakle "Locos de tiempo", a także "A Fuego Lento", który prezentuje na Biennale w Sevilli. Razem ze swoim mężem Andresem Peną tworzy spektakl "Sepia i Oro", który prezentują na Festiwalu w Jerez i otrzymują nagrodę publiczoności, a także doskonałe recenzje określające ich sztukę jako prezentację flamenco w jego największej głębi i nieskazitelności.

Swoja edukacje muzyczną rozpoczął w Szkole Muzycznej w klasie gitary klasycznej. Pierwsze szlify flamenco nabierał pod okiem Marka Krajewskiego założyciela pierwszej szkoły flamenco w Polsce ( Studio Flamenco). Nabierał doświadczenia współpracując z większością muzyków, którzy w Polsce zajmują się flamenco. Uczył się od wielu hiszpańskich mistrzów.

Laureat Międzynarodowego Konkursu Gitary Flamenco w Murcii im. Niño Ricardo (II miejsce). Założyciel Lubelskiej Szkoły Flamenco. Współtworzy : Corazon Flamenco i Banda Caravana.

Współpracował z FlamenCorazonarte (Suspiros, Yo-Sally), Tiento Flamenco, Noche de Boleros, Teatrem Tańca NTF (Carmen Concierto), Studio Flamenco, Mateo El Gallito (Duende), Los Bomberos, Tanto Flamenco, Anną Chodakowską (zmienność Róży), Teatrem Polonia (Flamenco Namiętnie), Teatrem Kamienica (Testament Cnotliwego Rozpustnika) Teatrem Komedia (Zorro - Musical) oraz Teatrem FlamencoArte (Lenguaje de Las Flores). Nagrywa dla radia i telewizji, zapraszany jest także, jako muzyk studyjny. Producent cajonów KALIXT Cajon .

Tancerka, choreograf, pedagog tańca flamenco, a także psycholog i absolwentka Dance Movement Therapy Institute.

Związana z flamenco od 1999 roku, koncertuje, uczy i aktywnie przyczynia się do popularyzacji sztuki flamenco w Polsce. Od 12 lat organizatorka międzynarodowego festiwalu Flamenco w Krzyżowej. Uczestniczyła jako solistka w licznych spektaklach m.in. „Flamenco Pasión” w teatrze Nowym w Łodzi, koncertach „Fuente” łączących muzykę flamenco z muzyką perską, brała udział w bezprecedensowym projekcie "Mszy Flamenco" z premierą na festiwalu w Trzęsaczu. Współpracowała przez 10 lat z grupą “Por Fiesta” koncertując i występując na festiwalach, 4 lata związana z teatrem "Kamienica", gdzie dbała o oprawę taneczną sztuki o Don Juanie.

© 2016 Międynarodowy Festiwal Flamenco w Krzyżowej. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.